Informovanosť občanov je nevyhnutnou záležitosťou pre bezprostredné fungovanie riadenia obce. Preto chceme, aby ste vy – Kláštorčania vedeli o všetkom, čo sa v Kláštore deje. Na zvýšenie informovanosti sme okrem oznamov vo vývesnej tabuli a aktualít na obecnej webovej stránke, sociálnej sieti Facebook a hlásením v rozhlase, zaviedli aj bezplatnú službu SMS info.

Služba SMS info funguje ako doplnok k obecnému rozhlasu. Je to praktické riešenie a obce, ktoré už tento systém majú dlhšie zavedený, si ho veľmi pochvaľujú. Ide o efektívnu a priamu komunikáciu s občanmi pomocou krátkych textových správ (SMS) a/alebo e-mailových správ. Zároveň môže slúžiť ako čiastočná náhrada obecného rozhlasu pre občanov, ktorí hlásenie v rozhlase nezastihnú. Môžete si vybrať z nasledovných okruhov (tém) odoberaných správ:

V prípade záujmu o bezplatné prijímanie dôležitých oznamov obce prostredníctvom SMS a/alebo e-mailových správ, nás kontaktujte telefonicky na číslach: 043/49 33 100, 0903 648 900 alebo 0911 460 637. Môžete napísať aj email na adresu: lucia.ertlova@klastor-pod-znievom.dcom.sk, prípadne sa zastaviť na úrade osobne.